Yükleniyor...
phone icon

Bizi arayın! 0312 341 44 23

Hakkımızda

>Hedefimiz, işletmelere en üst düzey tasarımları hızlı bir şekilde ve uygun maliyetlerle bulmalarında yardımcı olmaktır.

Aynı zamanda tasarımcıların yaratıcı yeteneklerini kullanarak gelir elde etmelerine de olanak sağlamak istiyoruz.

Daha fazla bilgi edinin. Daha fazla bilgi edinin
Hakkımızda

Vevoxi’ye Genel Bakış

Biz, tasarımcılar ile müşterileri bir araya getiren yenilikçi bir platformuz. Amacımız, işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarına uygun tasarım hizmetleri sağlamak ve yaratıcı profesyonellerle işbirliği yapmalarını kolaylaştırmaktır. Müşterilerimiz, geniş bir tasarımcı ağına erişerek özel grafikler, logolar, web siteleri ve baskı tasarımları gibi çeşitli alanlarda profesyonel destek alabilirler. Tasarımcılarımıza ise geniş bir müşteri kitlesi ile etkileşime geçme ve yaratıcılıklarını sergileme fırsatı sunuyoruz. Güvenilirlik, kalite ve kolaylık ilkeleriyle hareket ederek her iki tarafın da ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda

Neden Vevoxi’yi Tercih Etmelisiniz ?

Para iade garantisi
Para iade garantisi

İstediğiniz tasarımı alın veya paranızı geri alın.

Profesyonel Tasarımcılar
Profesyonel Tasarımcılar

Birbirinden yetenekli tasarımcılarımız ile markanızı yükseltin.

Uygun Fiyat
Uygun Fiyat

3.500₺ gibi düşük bir fiyattan başlayın. Dilediğinize göre yükseltin.

Mottomuz

Dengede Kalma

İki taraf arasında mükemmel bir denge sağlayarak, tasarımcılarımızın yaratıcılığını ve müşterilerimizin beklentilerini özenle dengelemekteyiz.

Profesyonel Yetenekler

Platformumuzda yer alan profesyonel tasarımcılarımız, her bir proje için benzersiz yetenekleriyle öne çıkıyorlar. Her tasarım, onların uzmanlık ve tutkusuyla şekilleniyor.

Buluşturma Gücü

Tasarımcılarla müşterileri bir araya getirerek, hayalleri gerçeğe dönüştürmek için güçlü bir ortam oluşturuyoruz. İhtiyaçlarınızı anlayarak en uygun tasarımcılarla buluşmanızı sağlıyoruz.

Kolaylık Sağlama

Müşterilerimiz için aradıkları tasarımcıları bulmayı ve işbirliği yapmayı kolaylaştırıyoruz. Basit, kullanıcı dostu bir platformla, tasarımlarınızı hayata geçirmek için gereken adımları atmanızı sağlıyoruz.

Gelir Olanakları

Tasarımcılarımıza yaratıcılıkları karşılığında değerli bir gelir kaynağı sunuyoruz. Platformumuz, onların yeteneklerini sergileyerek daha fazla iş fırsatına erişmelerini sağlıyor.

Uygun Fiyat

Hem tasarımcılarımızın değerini hem de müşterilerimizin bütçesini önemsiyoruz. Uygun fiyatlarla kaliteli tasarımlara erişimi sağlayarak herkes için kazan-kazan bir ortam oluşturuyoruz.

question icon Yardıma İhtiyacım Var.....

Canlı Destek
Başlayalım
illustration Bir tasarıma ihtiyacım var

Yaratıcı tasarımcılarımızdan bütçenize uygun mükemmel tasarımlar edinin.

Şimdi başla
illustration Çalışmak istiyorum

Kolayca müşterilere ulaşarak, serbest kariyerinizi geliştirirek para kazanın.

Şimdi başla