Yükleniyor...
phone icon

Bizi arayın! 0312 341 44 23

Nasıl Çalışır?

Hayalinizdeki çalışmaya ya da çalışma ortamına 6 adımda ulaşın.

Daha az ödeyerek daha iyi bir tasarım elde edin.

Mükemmel tasarımınızı bütçenize uygun bir fiyata elde etmek için Vevoxi’nin yaratıcı topluluğunu kullanın.

1
İhtiyacınız olan projeyi başlatın!
İhtiyacınız olan projeyi başlatın!

Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, yaratıcı özetinizi birkaç dakika içinde tamamlayın.

2
İhtiyacınız olan  çalışmayı seçin.
İhtiyacınız olan çalışmayı seçin.

Logo tasarımı, kartvizit tasarımı kurumsal kimlik, vb. ihtiyacınıza yönelik seçim yapın.

3
Briefinizi detaylı  şekilde yazın.
Briefinizi detaylı şekilde yazın.

Proje ile alakalı briefinizi detaylı şekilde verin. Unutmayın ne yazarsanız onu göreceksiniz.

4
Ödül bedeli ve iş teslim süresini belirleyin.
Ödül bedeli ve iş teslim süresini belirleyin.

Yüksek ödülün tasarım sayısındaki artısını unutmayın. iş teslim süresi seçin.

5
Gelecek tasarımlara revize verebilirsiniz.
Gelecek tasarımlara revize verebilirsiniz.

Profesyonel tasarımcılarımızın tasarımlarını yüklemesini bekleyin. ve gelen tasarımlara revize verin

6
Size en uygun tasarımı seçin!
Size en uygun tasarımı seçin!

Favori tasarımınızı seçip onaylayın. değerli tasarımcımızın yüklediği dosyaları teslim alın.

Neden Vevoxi’yi Tercih Etmelisiniz ?

Para iade garantisi
Para iade garantisi

İstediğiniz tasarımı alın veya paranızı geri alın.

Profesyonel Tasarımcılar
Profesyonel Tasarımcılar

Birbirinden yetenekli tasarımcılarımız ile markanızı yükseltin.

Uygun Fiyat
Uygun Fiyat

3.500₺ gibi düşük bir fiyattan başlayın. Dilediğinize göre yükseltin.

Sıkça Sorulan Sorular

Vevoxi, profesyonel tasarımcılarla buluşmanızı sağlayan bir platformdur. Tasarım projeleriniz için tasarımcılar arasında bir yarışma düzenlenir ve siz en iyi tasarımı seçersiniz. Fiyat ve zamanı kendiniz belirleyebilir, proje süreci şeffaftır. Tasarımcılar, projeniz başladığı anda öneriler sunar ve siz bu süreçte geri bildirimlerle yönlendirme yapabilirsiniz. Bu sayede beklemeden sonuçları görebilirsiniz.
Vevoxi'nin ana sayfasındaki "proje başlat" butonuna tıklayarak projenizi kolayca başlatabilirsiniz. Sistemi kullanmak oldukça basit ve etkilidir. Projeyi başlatmak için 4 basit adımı izlemeniz yeterlidir: İhtiyacınızı Belirleyin: Proje listesinden ihtiyacınız olan tasarım türünü seçin. 32 farklı proje türünden birini seçebilirsiniz. Kendinizi Anlatın: Zamanlamayı belirleyin, markanız hakkında kısa bilgiler verin ve ihtiyacınızı tanımlayın. Bu bilgileri projeniz süresince güncelleyebilirsiniz. Ödülü Belirleyin: Projeyi kazanan tasarıma vereceğiniz ödülü belirleyin. Minimum bedeller belirlenmiştir ve gizlilik ayarlarınızı yapabilirsiniz. Ödeme Türünü Seçin: kredi kartı ile ödeme yaparak projenizi başlatabilirsiniz. Ödeme yöntemlerinde farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu adımları takip ederek projenizi hızlıca başlatabilir ve tasarımlarınızı alabilirsiniz.
Her proje türü için site tarafından belirlenen minimum bedelleri vardır. Bunun amacı hem tasarımcının emeğini korumak hem de projelere yeterli katılım olmasını sağlamaktır. Minimum bedeller proje türüne göre farklılık gösterir çünkü her proje türünün gerektirdiği çalışma süresi farklıdır.
Vevoxi, tasarımcılara proje tamamlandıktan sonra ödeme garantisi sağlar. Tasarımcı tarafından imzalanan Hak Devir Sözleşmesi alındıktan sonra, kısa süre içinde ödül bedeli tasarımcıya gönderilir. Eğer projenizde beğenmediğiniz hiçbir tasarım yoksa, ödül bedeliniz iade edilir (para iade garantili projelerde). Güvenli ticaret için, vevoxi.com yarışma süresince ödül bedelini bir havuz hesabında saklar. Bu süre boyunca ödül bedeli işlem görmez ve projeniz sonuçlanana kadar bekletilir. Ancak, projenin tamamlanmasından sonra, orijinal dokümanlarınızı onayladıktan sonra tasarımcının hesabına ödeme yapılır.
Para iade garantili projelerde, eğer yüklenen tasarımlardan hiçbirini beğenmezseniz, proje sonunda ödül bedelinizi bir süre içinde iade ediyoruz. Para iade garantisi şartları şunlardır: Projeye katılan tasarımlardan hiçbirini beğenmezseniz, ödül bedeliniz iade edilir. Para iade garantisi sadece ödül bedeli için geçerlidir; Vevoxi Hizmet Komisyonu ve Ekstralar iade edilmez. Proje süresi sonunda para iade talebi için 5 iş günü süresi vardır. Sonuçlandırılmayan projelerde Vevoxi, kazanan tasarımcıyı belirler ve ödülü marka sahibi adına verir. Birebir projelerde para iade garantisi şartları ise şöyledir: Projeye başvuran tasarımcılardan hiçbirini seçmezseniz, tüm bedeli iade edilir. Seçilen tasarım birebir alıntı olursa tüm bedel iade edilir. Çalışmaların hiçbirini beğenmezseniz, tasarımcı ödül bedelini iade eder; Vevoxi Hizmet Komisyonu ve Ekstralar iade edilmez. Birebir çalışma süresi maksimum 30 iş günüdür. Bir aydan uzun süren veya terk edilen projelerde, proje sahibi onayı beklenmeksizin tasarımcı ödemesi yapılır.
Projenize yüklenen tasarımları beğenmezseniz, seçtiğiniz pakete ait uzatma süresi kullanarak yeni tasarımları değerlendirebilirsiniz. Süre uzatımı, Ekonomik Paket dışındaki paketlerde mümkündür. Para iade garantili paketlerde, eğer hiçbir tasarımı beğenmezseniz, ödül bedelinizi 2 iş günü içinde iade ediyoruz. Para iade garantisi şartları şunlardır: Projeye katılan tasarımlardan hiçbirini beğenmezseniz, ödül bedelinizi iade edilir. Para iade garantisi sadece ödül bedeli için geçerlidir; Vevoxi Hizmet Komisyonu ve Ekstralar iade edilmez. Proje süresi sonunda para iade talebi için 5 iş günü süresi vardır. Sonuçlandırılmayan projelerde Vevoxi, kazanan tasarımcıyı belirler ve ödülü marka sahibi adına verir. Seçim garantili ve ekspres projelerde para iadesi yapılmaz. Ayrıca, yarışma süresince tasarımları değerlendirebilir, puan verebilir, yorum yapabilir ve proje detaylarına ekleme yapabilirsiniz. Vevoxi'de bulunan tasarımcıların portfolyolarını inceleyip beğendiğiniz tasarımcıları yarışmaya davet edebilirsiniz. Aktif katılımınız istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar. 1e1 projelerde para iade garantisi şartları ise şöyledir: Projeye başvuran tasarımcılardan hiçbirini seçmezseniz, tüm bedeli iade edilir. Seçtiğiniz tasarım birebir alıntı olursa tüm bedel iade edilir. Çalışmaların hiçbirini beğenmezseniz, tasarımcı ödül bedelini iade eder; Vevoxi Hizmet Komisyonu ve Ekstralar iade edilmez. 1e1 çalışma süresi maksimum 30 iş günüdür. Bir aydan uzun süren veya terk edilen projelerde, proje sahibi onayı beklenmeksizin tasarımcı ödemesi yapılır.
Projenize en az 10 alternatif tasarım gelmezse tüm proje bedelini iade ediyoruz veya hiçbir ücret almadan proje süresini 1 hafta uzatıyoruz. Tabi ki masa üstü film, alan tasarımı gibi çok fazla emek gerektirdiği için alternatifin daha az olduğu projeleri bunun dışında tutuyoruz.
Vevoxi'de her proje tipinin belirlenmiş bir minimum ödül bedeli bulunur. Bu minimum ödül bedelinin altında kalmak koşuluyla, projenize ayırdığınız bütçeyi tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. Vevoxi, her projeden bir hizmet ve yayın komisyonu alır. Ödül bedeli ne kadar yüksek olursa, katılımcı sayısı ve yüklenen işlerin kalitesi de o kadar artar.
Vevoxi, geniş bir tasarımcı ağına sahip, kaliteli hizmetler sunan ve güvenli bir platformdur. Kolay iletişim ve iş takibi imkanı sağlarken çeşitli tasarım ihtiyaçları için hizmetler sunar. Bu sayede işbirliği sürecini kolaylaştırır ve kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlar.
Kendinize uygun bulduğunuz yarışmalara katılın

Uzmanlık alanınıza göre kendinize daha uygun gördüğünüz yarışmalara katılarak kazanma şansınızı arttırın.

1
Portfolyonuzu yükleyin, onaylanmasını bekleyin.
Portfolyonuzu yükleyin, onaylanmasını bekleyin.

Merak etmeyin kısa sürede onaylanacaktır. Onaylandıktan sonra projelere katılabilirsiniz.

2
Tasarımlar arasından size uygun projeyi seçin.
Tasarımlar arasından size uygun projeyi seçin.

Onlarca yarışma arasından, size en uygun olan yarışmayı seçin ve yarışmaya katılın.

3
Yaptığınız tasarımları yükleyin.
Yaptığınız tasarımları yükleyin.

Katılmış olduğunuz proje ile ilgili tasarımları hikayeleri (kısaca) ile birlikte yükleyin.

4
Markalardan gelecek olan yorumları bekleyin.
Markalardan gelecek olan yorumları bekleyin.

Tasarımınızı yükledikten sonra marka sahibinin talepleri ve yorumlarını bekleyebilirsiniz.

5
Tebrikler projeyi Kazandınız.
Tebrikler projeyi Kazandınız.

Tebrik ederiz projeyi kazandınız. Dosyaları hazırlayıp sisteme yüklemeniz yeterli.

6
Ödül ücretiniz hesabınızda.
Ödül ücretiniz hesabınızda.

14 iş günü içinde kazancınız hesabınızda. Ara ara hesabınıza bakmayı unutmayın.

Neden Vevoxi’yi Tercih Etmelisiniz ?

Rahat çalışma saatleri
Rahat çalışma saatleri

İstediğiniz saatte tasarımınızı yapın ve yükleyin.

Yüksek ödül havuzu
Yüksek ödül havuzu

Yüksek ödül havuzu sayesinde uğraşlarınız karşılıksız kalmaz.

Hakkınızı Savunuyoruz
Hakkınızı Savunuyoruz

Tasarım haklarınızı gerekli şartlar ile güvenceye alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Portfolyonuzu 800x800px ölçülerinde minimum 5 adet olacak şekilde ve üzerinde kendi markanızı barındırmayan şekilde yüklemelisiniz. Onaylanmadığı durumda nedenini portfolyo sayfasında görebilirsiniz.
Marka ile ilgili projenin galeri sayfasından iletişim kurabilirsiniz. Tasarımın üzerine tıklayarak, yazışma yapabileceğiniz bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Bu sayfada yer alan "yorum yaz" kutusuna istediğiniz soruyu yazıp "gönder" butonuna basarak mesajınızı markaya iletebilirsiniz. Mesajınız gönderildiğinde, marka e-posta ile bilgilendirilir.
Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Proje süresi boyunca marka ile tüm yazışmaların ve dosya transferlerinin site üzerinden yapılmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Aksi halde sizin fikri ve maddi haklarınızı koruyabilmemiz imkansız olur.
Markalar proje süresi içinde proje detayına küçük eklemeler ve değişiklikler yapabilirler. Biz de bu küçük değişiklikler konusunda size anında bir uyarı e-postası göndermeyi ihmal etmeyiz.
Vevoxi eser hakları ihlali konusunda son derece katıdır. Tasarımcıları destekleyen ve orijinal tasarımı teşvik eden bir platform olarak, başka bir tasarımcının fikrini izinsiz kullanmak veya esinlenmek kabul edilemez. Bu tür davranışlar, tasarımcının reputasyonunu düşürebilir hatta üyeliğinin iptaline kadar gidebilir. Projelere tasarımlarınızı yüklerken, kullanım haklarıyla ilgili seçenekleri doğru şekilde işaretlediğinizden emin olmalısınız.
Sizi “Kazandınız” konulu bir mail ile bilgilendireceğiz, hem de projenin galeri sayfasında kazanan tasarımın üzerinde “Kazanan” yazan bir bant göreceksiniz. Ayrıca, kazandıklarım sayfasından kazandığınız tüm projeleri takip edebilirsiniz.
Gizli Projeler marka ile ilgili rakiplerin veya 3. partilerin duymaması gereken gizli bilgileri içerebilir. Bu nedenle bu projelere katilacak olan tasarımcıların gizlilik sözleşmesi imzalayarak projeye katilması gerekir. Bu projelere tıkladığınızda gizlilik sözleşmesini imzalayacağınız sayfaya yönlendirileceksiniz.
Projeyi kazanan tasarımınızın tüm kullanım haklarını markaya devredebilmeniz için Eser Hakları Devir Sözleşmesi’ni imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme imzalanmadığı takdirde, markaya herhangi bir hizmet vermiş olmayacaksınız. Final dökümanlar marka tarafından onaylandıktan sonra hak devir sözleşmesini imzalayarak bize ulaştırmanız gerekmektedir. Ödül, sözleşmenin bize ulaştığı tarihten itibaren bir süre içinde hesabınıza yatırılacaktır. T.C. kanunlarına göre ıslak imzası olmayan sözleşmeler geçerli değildir. Bu sebeple e-posta yoluyla bize ulaştırılan sözleşmeler geçersiz sayılacaktır. Sözleşmenin kargo bedeli tasarımcısına aittir ve karşı ödemeli evraklar kabul edilmemektedir.
Seçilen çalışmanın birebir alıntı veya esinlenme içermesi durumunda kazandığın ödül bedelini iade etmen gerekir. 15 günlük 1e1 çalışma süresi sonunda proje sahibi ek süre talebinde bulunabilir. Süre sonunda proje sahibinin onayıyla tasarımcı ödemesi yapılır. 1e1 çalışma süresi maksimum 30 iş günüdür. Bir aydan uzun süren veya terk edilen projelerde, proje sahibi adına, proje sahibi onayını beklenmeden tasarımcı ödemesini yapıyoruz. Proje sahibi, 1e1 çalışma süresi sonunda yapılan çalışmalardan hiçbirini beğenmezse proje iptal olur.
Vevoxi, geniş bir müşteri tabanına sahip, çeşitli tasarım projelerine erişim sağlayan ve güvenli bir platformdur. Kolay iletişim ve iş takibi imkanı sunarken iş deneyiminizi genişletme fırsatı verir. Bu sayede iş bulma sürecini kolaylaştırır ve güvenilir ödeme koşullarıyla güvenli bir işbirliği sağlar.